Бізнес-моделювання для провайдерів «зелених» послуг регіону

Навчальний тренінг, ініційований підприємствами-членами та самою Палатою, зібрав зацікавлених у створенні ефективної бізнес-моделі співробітництва з Палатою провайдерів «зелених» послуг регіону в рамках реалізації проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації економіки України, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.

Тренером семінару виступив Андрій Рождественський, викладач Львівської бізнес-школи та співзасновник консалтингової компанії ARConsulting. Концепт роботи з аудиторією був направлений на інтенсивну практичну частину, яка включала сеанси зворотного зв’язку та мозковий штурм щодо практичних аспектів, побудови сценарію та можливостей розвитку зелених послуг за допомоги Дніпропетровської торгово-промислової палати.

«Роки роботи в якості консультанта та викладача переконали мене, що знайомство з новою інформацією не приводить людей до бажання щось змінювати. Я впевнений, що необхідний безпосередній досвід, і тоді робоча група почне думати по-іншому. Сьогодні ми на практиці розглянемо джерело, яке може підвести кожного до створення чогось нового або до усвідомлення необхідності змін, а саме до побудови ефективної бізнес-моделі», – зазначив тренер.

Під час практики провайдери отримали можливість створити та протестувати свою бізнес-модель для «зеленого» сервісу в регіоні, ознайомитися з основними інструментами для продажу послуг згідно з бізнес-моделлю, а також з перспективою масштабування моделі в співробітництві з Палатою.

Пошук ефективної бізнес-моделі для співробітництва Комітету провайдерів «зелених» послуг ДТПП з різними підприємствами, бізнес-структурами та державними установами регіону за думкою більшості провайдерів дозволяє надати динаміки розвитку профільного ринку, популяризувати ведення «зеленого» бізнесу підприємствами країни, а також підвищити рівень обізнаності громадян в сфері екологічної безпеки.

З кожним роком все більше підприємств виявляють високу зацікавленість у впровадженні якісних екологічних проектів, безпечних для навколишнього середовища «зелених технологій» на власному виробництві, модернізації застарілого обладнання та мінімізації його впливу на природу, будують системи екологічної безпеки та енергоменеджменту, learn production, «зелені» офіси на своїх виробництвах. Зокрема до програм індивідуального обслуговування Дніпропетровської торгово-промислової палати та складу Комітету провайдерів «зелених» послуг при ДТПП вже приєдналися компанія TMS – офіційне представництво концерну TÜV SÜD в Україні, ТОВ «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва», ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» та ще понад 40 підприємств/провайдерів.

Ініціативи бізнесу щодо перегляду форм та розширення напрямів співробітництва з найкрупнішою бізнесовою асоціацією регіону, вдале використання інфраструктурних сервісних можливостей, представницької функції Дніпропетровської торгово-промислової палати, розгалуженої мережі партнерських контактів Палати з зарубіжними партнерами, донорами та МФО, системні переваги ТПП в Україні продовжують і надалі сприяти підприємствам регіону в підвищенні конкурентоспроможності, навчанні кадрів, сертифікації продукції та виробництв, пошуку надійних партнерів та ринків збуту, виборі оптимальних джерел фінансування власних проектів, захисту інтересів та багатьох інших питаннях розвитку бізнесу.

Також дивіться інформацію щодо старту щорічного регіонального конкурсу інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017»http://cci.dp.ua/news-reader-ru/items/zelenij-impuls-green-chamber-award-2017.html

Запрошуємо до співпраці!

Назад