Інноваційне обладнання та технології для гальванічних процесів

Інноваційне обладнання та технології для гальванічних процесів презентували напередодні в офісі Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Вітаючи учасників зустрічі, віце-президент, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП Сергій Кучерявенко подякував організаторам та учасникам заходу за ініціативу та нагоду обговорити питання, які є актуальними для підприємств цієї галузі.

Вже традиційно Сергій Кучерявенко акцентував на можливостях по зменшенню виробничих витрат, які промислові підприємства можуть отримати від проекту «Зелена палата - ініціатива сталого розвитку», що реалізує Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується GIZ GmbH, за дорученням Уряду Німеччини.

Учасники ознайомилися з обладнанням шведської компанії KraftPowercon (www.kraftpowercon.com)- всесвітньо відомого постачальника електротехнічного обладнання, можливостей та особливостей експлуатації модульного джерела живлення - випрямного агрегату «FlexKraft», які презентував представник компанії KraftPowercon Вадим Патраков.

Про обробку поверхонь і покриття матеріалів розповів Олександр Мозуленко, інженер по введенню нової техніки й технологій Metallchemie Ukraine (www.metallchemie.com.ua).

Георгій Бондаренко, представник ТОВ «Екол» (www.ecol.co.ua) презентував технології обробки металів у гальванічному виробництві.

Володимир Мисов, директор ТОВ «Блиск Метал Сервіс» (www.bmservice.info), розповів присутнім представникам майже п’ятдесяти підприємств про процес технічного та гальванічного виробництва, а Максим Немиченков – представник ТОВ «Техносенс» (www.technosens.com.ua), презентував автоматизацію гальванічних ліній.

По завершенню зустрічі, підприємців, що завітали на презентацію, очікувала приємна несподіванка – вікторина, за результатами якої учасники мали можливість виграти цінні подарунки від шведської компанії-організатора KraftPowercon Sweden AB.

Під час неформального спілкування за кавою учасники продовжили діалог, обмін ідеями та досвідом, домовились про прийнятні форми майбутнього співробітництва.

Назад